Witajcie :)

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
tom_tom
Posty: 6
Rejestracja: ndz gru 16 2007, 8:05

Witajcie :)

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tom_tom »

Witam wszystkich Modelarzy :)

Chciałem się przywitać - nazywam się Tomek Konior, jestem z Bielska i modelarstwem zajmuję się od "zawsze".
Wciągnął mnie mój tata - zaczęło się od sklejania modeli 1/72 typu Łoś, Czapla, RWD... tylko to kiedyś było dostępne, ach to były czasy :) Potem zacząłem zabawę we wszystko co lata i nie lata - począwszy od Jaskółki, porzez napędy CO2, potem pierwsza aparatura i modele RC (poszły oszczędności rodziców i moje + całodzienna wyprawa do Czech PKSem z tatą), potem latanie w górach... A gdy padało, dnie i noce spędzałem w oparach butaprenu, męcząc kolejne numery Małych Modelarzy :)

Ostatnio ucieszyłem się czytając to Forum - widzę, że modelarskich desperatów jest coraz więcej - tak trzymać !!!

Pozdrawiam - Tomek
Awatar użytkownika
Łukasz K.
Posty: 925
Rejestracja: wt paź 07 2003, 18:08
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łukasz K. »

Witamy na forum! :)
Deimos

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Deimos »

Siemka Tomek.Witamy na forum.
Kat
Posty: 704
Rejestracja: ndz kwie 18 2004, 14:44
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kat »

Aleś sobie login wybrał... forum sie rozjeżdża :)

Pozdrawiam
tom_tom
Posty: 6
Rejestracja: ndz gru 16 2007, 8:05

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tom_tom »

fakt za długi login

Już napisałem do Admina żeby zmienić na krótszy

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
aple4
Posty: 55
Rejestracja: pt gru 28 2007, 15:24
Lokalizacja: Police

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: aple4 »

Także chciałbym się przywitać przy okazji. Na imię mam Maciek. Pochodzę z Polic leżących 16 km od Szczecina. Dotychczas widziałem zaledwie 19 wiosen, a modelarstwem zainteresowałem się w wieku 16 lat. Zaczęło się od "Małego Modelarza" ( Lysander Mk-2). Kleję zarówno modele kartonowe, jak i plastikowe. Dopiero co poznaję tajemnice modelarstwa i robię dużo "byków" :oops: Ale wytrwale uczę się robić modele coraz lepiej :) . Z tego co widziałem już na tym forum wnioskuję, że mam jeszcze duuużo do nauki. W każdym razie Pozdrawiam wszystkich zwolenników tego wspaniałego hobby. Pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ