Lekki czołg pływający T-37

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Zbyszek

Lekki czołg pływający T-37

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zbyszek »

Witam
Ostatnio zakupiłem lekki czołg pływający T-37 wydawnictwa Orlik. Model nosi malowanie niemieckie, dość skąpe (krzyże belkowe).Chętnie przyjemne porady na temat klejenia modelu oraz informacji o jednostkach w których znajdowały się te czołgi. :)
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorz75 »

Cześć . A ja ostatnio kupiłem sobie holownik do obsługi platform wiertniczych należący do Zjednoczonych Emiratów Arabskich ,należący do jakiegoś szacha albo Abdulacha szejka .Moze ktoś wie jaki to szejk i gdzie go można znaleźć, wtedy by może jakieś foty wrzucił .Wpisujcie proszę informacje , co sobie kupiliście . Bardzo jestem tym zainteresowany i zapewne wszyscy użytkownicy forum także . To wspaniała sprawa dzielić się między sobą takimi informacjami . Nie mogę się doczekać wieści o tym CO KUPILI INNI .
Awatar użytkownika
adin
Posty: 6
Rejestracja: pt gru 28 2007, 20:05

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: adin »

Grzegorz75, nie zniechęcaj kolegi :)


Obrazek
T-37A used by Germans and recaptured by Soviets. The Western Front, Spring 1943. This vehicle is repainted in the German grey standard colors. On its rear side we can see tactical sign for recon battalion of infantry division [2]
Obrazek
Kacper0405
Posty: 29
Rejestracja: ndz sie 26 2007, 23:16
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kacper0405 »

A ja sobie Grzegorzu75 kupiłem aerograf. Fajnie co :?: A z jakiego wydawnictwa jest ten holownik do platform wiertniczych w Emiratach Arabskich bo bym sobie też go kupił co Ty na to, mogę??

A teraz na temat: a czemu sobie kolego Zbyszku nie sprawiłeś tego Modelikowego T-37 :?: Projektował go sam Jurgen co jest już odpowiednią gwarancją na super model. No ale to Twój wybór i powodzenia w klejeniu ;-)

P.S nie przejmuj sie radami mistrza Grzegorza...
Gdyby Bóg postawił na przedni napęd ludzie chodziliby na rękach :)
Zbyszek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zbyszek »

Adin wielkie dzięki za zdjęcie.

Grzegorzu kierujesz swoje rady w każdą napotkaną osobę czy tak przypadkiem padło na mnie.
Zbyszek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zbyszek »

Zbyszek pisze:Adin wielkie dzięki za zdjęcie.

Grzegorzu75 kierujesz swoje rady w każdą napotkaną osobę czy tak przypadkiem padło na mnie.
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorz75 »

Kacper0405 pisze: A z jakiego wydawnictwa jest ten holownik do platform wiertniczych w Emiratach Arabskich bo bym sobie też go kupił...
Trudno mówić tu o wydawnictwie. Powiedziałbym "od jakiego producenta "
W przeciwieństwie do Ciebie coś buduję , a nie jestem adwokatem projektatorów beczek i skrzynek .
Kacper0405 pisze: co Ty na to, mogę??
Pewnie że możesz :cool: , ale mam nieodparte wrażenie , że jednak nie dałbyś rady z jego budową już w przysłowiowym bloku startowym ....
Kacper0405 pisze: P.S nie przejmuj sie radami mistrza Grzegorza...
Mistrzem drogi Kacprze nie jestem , choć Twoich Mistrzowskich modeli doszukać się nie mogę .Nie sądzę też , bym jeszcze kiedykolwiek takowe zobaczył . Za to widzę wpisy pod tytułem "kto przylezie na jakieś tam zebranie " i "dlaczego tak mało przyszło " Możesz udzielic rady młodszemu koledze , ale zdaję się , że Twój kunszt modelarski nie będzie dla niego najlepszym przykładem ... Ja jednak jestem zdania , że uczyć sie należy od lepszych - a dobrych modelarzy tutaj nie brakuje ...
Zbyszek pisze:Grzegorzu kierujesz swoje rady w każdą napotkaną osobę czy tak przypadkiem padło na mnie.
Nie Zbyszku , nie do każdej . Nie widzę też ,bym do Ciebie skierował kiedykolwiek radę. Teraz jednak skieruję:
viewtopic.php?t=9798
Może teraz będzie jaśniej , a jeżeli nie to przeczytaj raz jeszcze , jak dalej nie poskutkuje to od początku :cool:

Dla ułatwienia powiem Ci po krótce , byś pokazał jak kleisz model swojego czołgu , a nie informował wszystkich ,że go sobie kupiłeś . Załóż sobie wątek , jak będzie taka potrzeba . Wyobraź sobie ,co by było , gdyby pięć tysięcy użytkowników zakładało wątki , co też to sobie oni nie kupili . To forum modelarskie , a nie kupieckie . :cool: . Prawda ?
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konan Barbarzyńca »

Moja mama jest rastamanem,
pali gandzię i jeździ tramwajem.

Klej ręcyma, bo nogyma trochę trudno. Nie rób kleju z sandałów, tylko kup se w sklepie klej taki, co szeFcy uRZywają do klejenia czułenek damskich. I na koniec pamiętaj:
Ważne jest przestrzeganie przepisów bhp. Zwłaszcza na kolei :haha:


Niech ryczy z bólu ranny łoś,
zwierz zdrów przebiega knieję.
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś,
to są zwyczajne dzieje.
ZŁO SQUAD
Zbyszek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Zbyszek »

Grzegorzu75 czy pisząc dobrzy modelarze masz na myśli siebie :?:

Co do modelu to się nie martw, wkrótce trafią pierwsze fotki :D
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

Zbyszek pisze:Co do modelu to się nie martw, wkrótce trafią pierwsze fotki :D
Od tego właśnie powinieneś zacząć, nikogo nie interesują rzeczy w stylu "co sobie dziś kupiłem" więc nie dziw się że reakcja kolegów jest taka jak powyżej. Będziesz miał coś do pokazania to pokaż i nie zakładaj niepotrzebnych tematów na forum.
ODPOWIEDZ