[1% dla TPD] Przekaż 1% na TPD Szczecin !!!

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Astra28
Posty: 125
Rejestracja: sob lut 24 2007, 11:31
Lokalizacja: Szczecin/Słupsk
x 1

[1% dla TPD] Przekaż 1% na TPD Szczecin !!!

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Astra28 »

Siemanos.

Witam wszystkich serdecznie. Jako, że zbliża się okres rozliczania 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego, chciałbym do Was zaapelować o pomoc Towarzystwu Przyjaciół Dzieci w Szczecinie. Od listopada 2009 roku mam wielką przyjemność udzielać się w Świetlicy Środowiskowej TPD na moim osiedlu. W ramach tej działalności rozpocząłem pracę z młodymi ludźmi w zakresie modelarstwa kartonowego. Co prawda póki co nie mamy za bardzo czym się pochwalić, ale to dopiero początki. Dzieciaki bardzo chętnie uczestniczą w tych zajęciach co mnie bardzo cieszy. Oczywiście mój udział ma charakter wolontariatu. Świetlicą opiekuje się Pani Magda dająca wszystkim dzieciom wiele serca i będąca zawsze gotowa do pomocy, której tą drogą serdecznie dziękuję za ciągły uśmiech na twarzy. Naprawdę bardzo miło móc pracować z dziećmi w tak miłym towarzystwie. Proszę wspomóżcie naszą organizację.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, której misją od 90 lat jest działanie na rzecz dzieci i ich rodzin, które najbardziej potrzebują wsparcia i pomocy. NIE BĄDŹ OBOJĘTNY - przekaż 1% podatku Towarzystwu Przyjaciół Dzieci w Szczecinie.

Dane Organizacji Pożytku Publicznego:
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Regionalny w Szczecinie
Numer KRS 0000133561

Obrazek

To nie jest trudne wystarczy w ten sposób wypisać PIT rozliczeniowy:

Obrazek

Bardzo liczę na Waszą pomoc.

Jednocześnie apeluję do modelarzy ze Szczecina, chcących również ofiarować swój czas dzieciom o kontakt ze mną lub z TPD w Szczecinie. Jest jeszcze kilka Świetlic na terenie naszego miasta.

P.S. Jeżeli Moderatorzy uznają, że warto ten wątek w jakiś sposób wyróżnić, przykleić lub przenieść na jakiś czas do głównego to będę bardzo wdzięczny.
Astra28
Awatar użytkownika
Constructor
Posty: 147
Rejestracja: czw sty 15 2009, 14:25
Lokalizacja: Świnoujście

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Constructor »

Kiedyś wspominali o Was w Radiu Szczecin o ile sie nie mylę :)
Właśnie się zastanawiałem na kogo oddać ten 1% :)
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ