Łoś od Halińskiego

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łysy OMG
Posty: 57
Rejestracja: czw lis 13 2008, 1:14
Lokalizacja: Niemce

Łoś od Halińskiego

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łysy OMG »

Tak sobie dzisiaj zamarzyłem, jak cudownie byłoby gdyby pan Haliński wydał model PZL 37. To co mnie najbardziej razi w dotychczasowych modelach, to taki komiksowy wygląd. Po prostu kolor, i czarne nity. Modelom AH na pewno bliżej do realizmu. Tak, wiem że jeśli bardzo bym chciał to i z Małego Modelarza mógłbym (o ile starczy mi talentu) wykrzesać dokładną replikę, ale o wiele łatwiej byłoby zacząć na tak dobrej bazie. Sądzę iż nie jeden z was skusiłby się na, chyba pierwsze, realistyczne wydanie modelu tego samolotu.
Pozdrawiam, Maciej:)
maus
Posty: 38
Rejestracja: czw paź 04 2007, 17:01

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maus »

TA super wypas z ilością 10.000 części cena 110 zł by pewnie zawołali skoro taki pzl 11 kosztował około 40zł .
Ciesz się z tego co jest na rynku bo sa całiem dobre 2 opracowania a nawet 3 jak się postarasz (2 FLY/ gomixu )
Obrazek
krzy65siek
Posty: 22
Rejestracja: ndz lip 26 2009, 22:10

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krzy65siek »

Opracowania merytorycznie nie są złe, ale jednak graficznie odstają już od tego czego oczekuje się od współczesnych modeli.

W sumie nawet byłoby fajnie gdyby mad_vins, albo Haliński dogadali się z autorem opracowania i wydali FlyModelowskiego Łosia ponownie, tylko z poprawioną grafiką.

Pozdrawiam
Krzysiek
Awatar użytkownika
Łysy OMG
Posty: 57
Rejestracja: czw lis 13 2008, 1:14
Lokalizacja: Niemce

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Łysy OMG »

No o to mi chodzi. I nawet na te 110 zł bym się zgodził
Pozdrawiam, Maciej:)
ODPOWIEDZ