Poszukiwany plastikowy marynista

technika, historia, dokumentacja, linki itp

Moderator: kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
robmario
Posty: 117
Rejestracja: sob lip 03 2004, 10:36
Lokalizacja: Lublin

Poszukiwany plastikowy marynista

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: robmario »

Chciałbym skontaktować się z kimś kto na wysokim poziomie klei plastykową flotę i chciałby współpracować z gazetą modelarską w tym temacie publikując w niej swoje relacje z budowy
Ja zawsze witam Mariusz Łukasik
Obrazek
Awatar użytkownika
PMax
Posty: 12
Rejestracja: pt sty 23 2004, 15:38
Lokalizacja: Gdańsk

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PMax »

Witam,

Znam takiego modelarza marynistę, co klei i waloryzuje pastiki i buduje od zera żaglowce z drewna. Zapytam czy będzie tym tematem zainteresowany. Jak będę miał konkrety, to się odezwę.

Pozdrawiam,
PMax
Awatar użytkownika
Piter
Posty: 575
Rejestracja: pt kwie 30 2004, 9:55
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piter »

A mam małe pytanko czy mogą to byc modele przekopiowane z kartonu na plastik ??
Bo jeśli tak to USS Iowa w ten sposób wykonana znajduje się w stanie surowym w moim posiadaniu i zamierzam sie za nią wziąśc.
Bismarck GPM
Missouri
SH-60B
Awatar użytkownika
robmario
Posty: 117
Rejestracja: sob lip 03 2004, 10:36
Lokalizacja: Lublin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: robmario »

Piter chodziło mi o znalezienie ludzi, którzy kleją plastikowe modele okrętów i statków w różnych skalach. Wyjaśniałem już na tym forum kilka miesięcy temu zamiar stworzenia gazety modelarskiej i temat jest jak najbardziej na czasie. Jestem w trakcie realizacji pierwszego numeru i dobierając autorów nie miałem szansy trafić na kogoś kto klei tematy morskie. Chciałbym i dla tego działu znaleźć miejsce w czasopiśmie. Przy okazji trafiła się gratka w postaci dostępności modeli ICM w skali 1:350 z I WŚ typu: pancernik Kurfist i Grobel oraz Margraf jak również U-boota typ XXIII w skali 1:144. Chciałbym poprosić kogoś o sklejenie tych okrętów i zrobienie z tego artykułów do gazety ze zdjęciami tak z budowy jak i gotowego modelu. Potrzebuję dobrego modelarza w tym temacie i dodatkowo posiadającego dostęp do dobrego aparatu foto najlepiej cyfrówki, który skleiłby pierwszy model gdzieś do połowy grudnia.
Pozdrawiam
Mariusz Łukasik
PS
Informacja jest również adresowana do modelarzy już posiadających gotowe modele z możliwością napisania artykułu i dostarczenia dobrych zdjęć.
Ja zawsze witam Mariusz Łukasik
Obrazek
Awatar użytkownika
Maciej
Posty: 593
Rejestracja: śr maja 05 2004, 19:41
Lokalizacja: Poznań

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maciej »

No to "wal Pan" do OKONKA!
On jest dobry, widać to w jego ralacjach na naszym forum.

Pozdrawiam,
Maciej
ODPOWIEDZ