*[Relacja/Czołg] PzKpfw I ausf.B

Zakończone relacje i galerie gotowych modeli.

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Awatar użytkownika
rout
Posty: 299
Rejestracja: wt sty 04 2005, 19:35
Lokalizacja: wroclaw

*[Relacja/Czołg] PzKpfw I ausf.B

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rout »

relacje czas zaczac :razz:
model wydany przez Modelik. narazie nameczylem sie strasznie ze szkieletem , bo b.niewiele rzeczy jak narazie ze soba pasuje :-?
aparat mam slaby i zdjecia robie slabe, wiec fotki nie beda wysokich lotow.
ciag dalszy wkrotce.
Ostatnio zmieniony ndz paź 29 2006, 22:18 przez rout, łącznie zmieniany 4 razy.
Piotr D.
Posty: 133
Rejestracja: ndz lis 30 2003, 18:08
Lokalizacja: szczecin
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr D. »

Kleiłem kiedyś Pz I A z Super Modelu, wg mnie jest dużo ładniejszy od wersji B. Jego minusem było to, że wydano go na kredzie i w żółtym kolorze. Jeśli będziesz potrzebował jakiejś dokumentacji, to służę TBiU "pzkpfw I". Powodzenia!
pozdrawiam
Piotr
Awatar użytkownika
rout
Posty: 299
Rejestracja: wt sty 04 2005, 19:35
Lokalizacja: wroclaw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rout »

coby nie bylo ze nic nie robie , ino sie obijam ;) wrzucam 1 fote postepow... zrobilem troche wiecej , bo nakleilem jeszcze oba blotniki i uksztaltowalem , ale foty mi slabe wyszly .
niedlugo czeka mnie drugi retusz , po nim skleje cale poszycie i wrzuce fotki.
Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz paź 29 2006, 22:11 przez rout, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
JaCkyL
Posty: 785
Rejestracja: śr wrz 01 2004, 23:12
Lokalizacja: Lublin
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JaCkyL »

model fajny, tylko twoje fotki skutecznie zniechęcają do oglądania relacji z budowy, wiem że nie wszyscy mają wypasione aparacik i potrafią robić świetne zdjęcia, ale polecam lekturę TEGO wątku na naszym forum napewno znajdziesz sporo informacji o fotografowaniu modeli

nie zniechęcaj się - klej dalej :)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
rout
Posty: 299
Rejestracja: wt sty 04 2005, 19:35
Lokalizacja: wroclaw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rout »

tak , domyslam sie... dzisiaj postaram sie wrzucic lepsze foty , bede robil zdjecia az wyjda porzadne.
aha , dzieki uprzejmosci QNia mam gaski z ogniw do tego modelu :) wiec dzieki nim powinien nabrac dodatkowych walorow.
Awatar użytkownika
rout
Posty: 299
Rejestracja: wt sty 04 2005, 19:35
Lokalizacja: wroclaw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rout »

czesc
troche zrobilem , dokleilem klapy w przedziale silnikowym , zrobilem prawie cala wieze.. oto fotki , wiem ze sa slabe , ale to sa i tak najlepsze , jakie udalo mi sie zrobic w ciagu dobrych 15-20 minut.
zrezygnowalem z zawiasow , bo pewnie i tak by mi nie wyszly :-?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Ethelfrid
Posty: 269
Rejestracja: wt cze 22 2004, 21:01
Lokalizacja: Warszawa --> Kobenhavn

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ethelfrid »

no i jakoś ładnie idzie. Model nie taki straszny. Mam 2 uwagi troche nie zwiazane z tematem:
1. rposze o linki do zdjęc z miniaturkami lub tak aby było je widać , bo te zwykłelinki nie zachęcają do klikania i pewnie jest grupa osob na forum nie obejrzy twojej pracy z powyższego powodu. A i może postaraj się troche wykadrowaćte fotki bo wiecej na nich ciebie niż modelu.
2. w galerii publicznej pojawiły się fotki wykonania tego modelu przez jednego z naszych kolegów z forum. prawde mowiac to kopara mo opadla jakie cudo mozna zrobic z tego modelu. Polecam
Awatar użytkownika
rout
Posty: 299
Rejestracja: wt sty 04 2005, 19:35
Lokalizacja: wroclaw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rout »

witam po dlugiej przerwie
caly czas cos robie , chcialem wrzucic foty wiekszych postepow prac. dodalem pare rzeczy od siebie dzieki uprzejmosci mrafalsk'iego , ktory dostarczyl mi potrzebnych materialow. glownie to przerobilem kola napinajace , dodalem gasnice , lewarek (?) 'urealnilem' i dodalem mocowanie ...zreszta zobaczycie sami.
co do miniatur , to rownie dobrze moznaby powiedziec ze niedlugo wyginą ksiazki , w koncu same literki , zero obrazkow, ale zastosuje sie do rady, tylko jak zrobic miniatury?
pare fot jest niestety nieostrych , uzylem nawet lupy , ale to chyba wlasnie dzieki niej powstaly takie znieksztalcenia. jutro zreszta postaram sie wrzucic nowe foty , bo brakuje mi tylko retuszu do oslony wydechu , abym mogl wam pokazac dokladnie wszystko co zmajstrowalem. koniec elaboratu , trza brac sie do dziela.
Obrazek
Obrazek


aha , tutaj mozecie zobaczyc zdjecia , z ktorych czerpalem najwiecej weny , gl. przy przerobkach.
http://www.planetarmor.com/forums/index ... c=385&st=0
http://intergraphic.pl/mrafalsk/index.php
Ostatnio zmieniony ndz paź 29 2006, 22:15 przez rout, łącznie zmieniany 1 raz.
kainek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kainek »

mysle o tym modelu ale w wersji malowanej
wiec bede sledzil ta relacyjke
narazie mi sie podoba :)
Awatar użytkownika
rout
Posty: 299
Rejestracja: wt sty 04 2005, 19:35
Lokalizacja: wroclaw

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: rout »

witam
dzis wrzucam kilka 'nowych' fotek. zretuszowalem wydech , wiec i jego pokaze. dodalem poprzeczke pomiedzy kolami napinajacymi , widac przerobiony lewarek (?) , klucz (?) ze zdrapana farba , obok gasnica. jesli chcecie wiekszych fot , coby np. zblizenia moc porobic , mowcie.
aha , pytan tez sie nie boje :) nie krepujcie sie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

wiecej juz chyba z tego aparatu nie wycisne... totez , nie marudzic [za glosno] ;)))
ODPOWIEDZ