Poszukuje informacji

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
kokosh
Posty: 8
Rejestracja: pn lis 21 2005, 18:52
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

Poszukuje informacji

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kokosh »

Witam , jestem nowy ... w pełnym tego słowa znaczeniu. Za "dłubanie" wziąłem sie z ciekawości i z chęci zredukowania godzin spędzonych w wirtualnym świecie.
To tak po krótce skąd tu się wziąłem :D

Wasze forum dostarczyło mi wiele cennej wiedzy i upewniło mnie iż to ciekawa dziedzina.
Jednakże nasunęło mi się pytanie :

"Czy gdzieś w okolicach Ursynowa ( Centrum Onkologii ) jest jakiś klub, kółko lub podobna organizacja zajmująca się modelarstwem gdzie można dać sobie szanse na zdobycie wprawy przez podpatrzenie pracy bardziej doświadczonych modelarzy ??"

Będę wdzięczny za wszelkie informacje.

P.S. Jeśli zle umiejscowiłem temat - Przepraszam

Pozdrawiam całe społeczeństwo modelarskie

kokosh
_Grzecho_
Posty: 324
Rejestracja: pn cze 06 2005, 21:09
Lokalizacja: Parczew

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: _Grzecho_ »

Witaj na forum. Podpatrywać możesz wszystkich modelarzy prowadzących relacje na forum. W każdej ( no prawie każdej ) zawarte są jakieś informacje. Zajrzyj do działu ABC Modelarstwa, tam znajdziesz porady.

Pozdrawiam
Kat
Posty: 704
Rejestracja: ndz kwie 18 2004, 14:44
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kat »

Jeżeli masz dzisiaj i jutro czas to idź do pałacu młodzieży, odbywam sie tam właśnie konkurs modelarski o puchar prezesa LOK. Na pewno poznasz tam wielu ciekawych ludzi z którymi będziesz mógł porozmawiać o modelarstwie do woli. Bliższe info o konkursie znajdziesz na forum w dziale wydarzenia.

Pozdrawiam
kokosh
Posty: 8
Rejestracja: pn lis 21 2005, 18:52
Lokalizacja: Gdynia / Warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kokosh »

kat666 pisze:Jeżeli masz dzisiaj i jutro czas to idź do pałacu młodzieży, odbywam sie tam właśnie konkurs modelarski o puchar prezesa LOK. Na pewno poznasz tam wielu ciekawych ludzi z którymi będziesz mógł porozmawiać o modelarstwie do woli. Bliższe info o konkursie znajdziesz na forum w dziale wydarzenia.

Pozdrawiam
Dzięki, niestety praca, praca .... lipa :( no nic może przy następnej okazji :)




_Grzecho_ :) ABC już nawet druknięte leży na honorowym miejscu przy "warsztacie" :)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Yunior
Posty: 570
Rejestracja: śr paź 20 2004, 23:16
Lokalizacja: warszawa

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Yunior »

No to Kokoshie czas sie zabrac za robote ;-)
Obrazek
USMC 3rd Force Recon Company Reenactor
ODPOWIEDZ