Żaglowce XVII

technika, historia, dokumentacja, linki itp

Moderator: kartonwork

ODPOWIEDZ
HakenBush

Żaglowce XVII

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: HakenBush »

Witam
Potrzebuję jak najwięcej wiadomość o żaglowców, okrętach z XVII wieku chodzi mi o okręty świata i także polski prószę wstawiać tu linki, ale jest drugi problem temat czynny tylko do jutra.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Wujek Andrzej
Posty: 1900
Rejestracja: czw paź 16 2003, 11:41
Lokalizacja: Tychy
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Wujek Andrzej »

:usmiech: ... a proszę bardzo :

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=%C5 ... Google&lr=

To wszystkie linki jakie Wujek znalazł dla ciebie . Życzę miłej lektury ... :czytaj:

Wujek .
Awatar użytkownika
Tomasz D.
Admin
Posty: 2430
Rejestracja: wt lip 01 2003, 9:56
Lokalizacja: Nowogard
x 143

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tomasz D. »

HakenBush

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: HakenBush »

O dzięki koledzy za pomoc ale jeszcze oczywiście można wpisywać linki, juz sobie zapisałem te dwa linki i jutro będę szukał najważniejszych rzeczy.
Awatar użytkownika
Sławek
Posty: 24
Rejestracja: czw cze 02 2005, 17:21
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Sławek »

Stronki świetne. Gdyby tak jeszcze ktoś znalazł coś na temat brytyjskich 74 działowych okrętow linowych, to byłbym w niebie. Zwłaszcza chodzi o zdobienia rufy i kosza dziobowego (galionu). Niestety nie mogę nic zdobyć. Kolega buduje Hero (niestety nie ma dostępu do internetu, stąd moj post) wg naszych planów modelarskich. Chłopak ma praktycznie zbudowany kadłub i jest na takim etapie budowy, że z łatwością może zamienić Hero na inny 74-działowiec. Byłbym wdzięczny za jakikolwiek link, przy okazji zaznaczam, że Bellona go nie interesuje.

Przy okazji zamieszczam link do wykonanej przez niego Priedestinacji. http://koga.net.pl/component/option,com ... 0/catid,7/

Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ