Pora się ujawnić - nowy na forum.

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adamowicz
Posty: 153
Rejestracja: pt lut 18 2005, 8:28
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
x 13

Pora się ujawnić - nowy na forum.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adamowicz »

Witam wszystkich forumowiczów.
Mimo, że na forum siedzę już od dłuższego czasu dopiero teraz postanowiłem zacząć brać trochę "czynniejszy" udział w życiu KartonWorka. Modelarzem jestem od dziewięciu lat i właściwie od samego początku "robiłem" w kartonie. Od pięciu lat jestem zadeklarowanym modelarzem kolejowym budującym w trochę fikuśnej skali 1:20 (rysunek techniczny do pierwszego modelu był w takiej skali i tak już zostało). Modele buduję całkowicie od podstaw, średnio trwa to około roku (z duuużymi przerwami na inne hobby i naukę).
A poniżej kilka zdjęć moich dotychczasowych osiągnięć w tej materii (przepraszam za kiepską jakość, ale nie mam zbyt dobrego sprzętu - będę chyba kolejnym, który para się skanerem na przemian z komórką:))

Krauss 3570 na podstawie Modelarza ?/85
Obrazek
Obrazek

SM03 na podstawie nieśmiertelnych "Modelów kartonowych..." Dąbrowskiego (wychowałem sie na nich :D ) oraz pomiarów własnych.

Obrazek
Obrazek

Ostatnia produkcja: TKa 242 (bardziej znany jako OKa1-2, ale nigdy nie nosił takiego oznaczenia!) na podstawie planów z Modelarza i własnej wyobraźni :-?
Obrazek
Obrazek
Obrazek

I na koniec mój mały skansen taboru różnego.
Obrazek
(zestawy kołowe na pierwszym planie zwiastują początek budowy EU07 303E nr 353, którą, mam nadzieję, kiedyś zrelacjonuję)

Pozdrawiam,
Paweł Adamowicz
PanPanek
Posty: 205
Rejestracja: pt cze 10 2005, 22:13

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PanPanek »

Super kolekcja.
Obrazek
ODPOWIEDZ