[Prezentacja] Nieuport 25 - Answer

zapowiedzi nowych modeli i prezentacje juz wydanych

Moderatorzy: Tomasz D., kartonwork

ODPOWIEDZ
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

[Prezentacja] Nieuport 25 - Answer

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Cześć,
na mojej stronie zrobiłem prezentację wycinanki z samolotem myśliwskim Nieuport 25 z wydawnictwa Modele Kartonowego Fana (Answer) 7-8/2006 autorstwa K. Fiołka, skala 1:33, cena ok. 18 zł.

Okładka:
Obrazek

Tym razem p. Fiołek zaprojektował stosunkowo prosty samolot dwupłatowy, który bez większych trudności może być wykonany przez modelarzy mniej zaawansowany. Prostszy nie znaczy byle jaki rzecz jasna - ale po kolei...

Jedno ze zdjęć gotowego modelu pokazanego dzisiaj w Skawinie:
Obrazek

Pełny tekst i więcej zdjęć na stronie www.tad.anv.pl - zapraszam.
TAD
Awatar użytkownika
JaCkyL
Posty: 785
Rejestracja: śr wrz 01 2004, 23:12
Lokalizacja: Lublin
x 2

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: JaCkyL »

Hej
Nie chcę sie czepiać, ale taka prezentacja mija sie z celem. Jak już zaczynasz pokazywać wycinankę na forum to zrób pełną prezentację tutaj, a nie nachalnie reklamujesz swoją stronę. Nic osobistego ;-)
Pozdrawiam :pice:
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Ale co jest złego w reklamowaniu strony hobbystycznej - niekomercyjnej? Poza tym pokazałem tu zdjęcia i tyle, ile chciałem - chodzi też o uniknięcie zbędnej dyskusji na temat "ja kupię, a ja nie kupię". Nie wszystko wygląda tak, jak piszesz.
TAD
car
Posty: 57
Rejestracja: wt cze 01 2004, 0:35
Lokalizacja: kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: car »

a ja słyszałem ze jedno malowanie to ma byc z "gołą babą" speszył edyszyn, dla "przyjaciól wydawcy..." hahahahahahah
comodus2006
Posty: 14
Rejestracja: pn mar 27 2006, 15:46

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: comodus2006 »

:D Tad dodaj bezpośredni link do prezentacji i będzie ok. Nie ma znaczenia gdzie jest artykuł ważne aby szybko do niego dotrzeć
Raduss
Posty: 128
Rejestracja: wt cze 14 2005, 21:18

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Raduss »

Zarówno model jak i malowanie wyglądają świetnie. Od pewnego czasu polubiłem druciaki.
Nie interesują mnie wojenki sympatyków z antysympatykami tego wydawcy. Prezentacja mogła być tutaj , ale nie przeszkadza mi jesli jest na Twojej stronie.
Jak widzę model nie jest jeszcze dostępny w sprzedaży. Szkoda.
tad
Posty: 868
Rejestracja: śr lut 16 2005, 0:45
Lokalizacja: Kraków

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tad »

Cześć,
tu jest link bezpośredni - klik

Specjalna edycja z nieubraną panią ma być - ja widziałem już trzy malowania, to byłoby czwarte, ale nie szkodzi, bo modelik świetny. Można go było kupić w Skawinie, razem z Albatrosem - wkrótce jego prezentacja.
TAD
Ziga
Posty: 6
Rejestracja: pt lut 20 2004, 13:22
Lokalizacja: Gliwice

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ziga »

Czy można już kupić specjalną edycję z nieubraną panią? Jeśli tak, to gdzie i za ile?
Awatar użytkownika
mikoaj68
Posty: 26
Rejestracja: śr lut 22 2006, 22:07
Lokalizacja: WEJHEROWO/Cuasso al Monte.it

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mikoaj68 »

TAD czy chodzi o Nieuport 24bisC1 nr 5086,godło osobiste Diana strzelająca z łuku, 6 Eskadra Lotnicza, Lwów, październik 1919r ?Zdobyty na bolszewikach ,osobista maszyna por.pil.Janusza Gilewicza ? Jeżeli tak to biorę !!! Tylko gdzie to cudo dostać?
"Jeżeli wyjdę z tej wojny żywy, będę miał więcej szczęścia niż rozumu..." Manfred freiherr von Richthofen (1892-1918)
ODPOWIEDZ