zgryzliwi tetrycy

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Zablokowany
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

zgryzliwi tetrycy

Post autor: galwani »

rzadko tu bywam... jeszcze rzadziej tematy zakladam... ale mnie dzis z lekka ponioslo..

wydaje mi sie ze wiekszosc starych forumowiczy 'spierdzialala' [slowo pochodzi od okreslenia 'stary pierdziel' znaczacego tyle samo co 'stary dziad' a nie od czasownika spierdzielac w sensie uciekac] w co drugim temacie zlosliwe uwagi, zgryzliwe odpowiedzi... nie da sie juz troche bardziej na luzie?

zeby bylo jeszcze smieszniej zachowania bedace do niedawna domena doroslejszych sa powoli przejmowane przez dzieciaki... to taki dobry przyklad??

ktos wchodzi.. zapyta o cokolwiek... kiedys ktos odpowiadal 'sprwadz w googlach i w wyszukiwarce zanim zadasz pytanie'... temat sie urywal bo nie bylo sensu dalej pisac.. teraz lepiej sie nad takim pstawic przez 4 kolejne strony tematu..

kiedys wszyscy sie wkurzali o 'ochy i achy' w relacjach ktore rzekomo streasznie okrutnie obciazaly serwer... teraz lepiej walnac 20 postow, smierdzacych totalnym offtopem, bo tak jest modniej??

czy ja juz w ogole nie rozumiem tego forum.. czy faktycznie coponiektorym lekka szajba odbija??

a moze ja sie nie znam i tak naprawde chodzi tylko o bezmyslne podbijanie postow? konkurs jakis... jesli tak to wybaczcie mi i uswiadomcie przy okazji...

i to co od dluzszego czasu mowilem... wiecej luzu panowie i panie.. [chociaz paniom tak nie odwala...]

pokazcie zescie dorosli i nie uciekajcie sie do glupich szczeniackich wrecz zagrywek, ktorych ja bym sie wstydzil a mlodszy od was znacznie jestem...
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

Post autor: galwani »

brawo cenzura... a wiec tak.. pirewsze bip to

s p i e r d z i l a l i

drgugie bip to

s p i e r d z i e l a c


kto ukladal slownik?? w/w slowo przeklenstwem raczej nie jest...rozumiem gdyby 'zie' zamienic na 'a'... ale tak??
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Kat
Posty: 704
Rejestracja: ndz kwie 18 2004, 14:44
Lokalizacja: Radom

Post autor: Kat »

Forum się sypie, wielu dobrych modelarzy których nie tylko ja podziwiałem jak np Vivit, Wójek Andrzej, Herbaciany i wielu innych odwiedza forum bardzo rzadko albo wcale. Rozmowy o poziomie tego forum często przewijają się na modelarskich spotkaniach i opinie są zbieżne: kiedyś było lepiej. Starzy wyjadacze którzy naprawdę mieli coś do powiedzenia przenieśli się gdzie indziej albo w ogóle przestali się udzielać w internecie, a ich miejsce próbują nieudolnie zajmować "młodociani mentorzy" którzy znają się na wszystkim i zmieszają z błotem wszystkich za wszystko i o każdej porze.

Pozdrawiam
galwani
Posty: 731
Rejestracja: pn sie 30 2004, 21:30

Post autor: galwani »

ehh... nie uczestnicze w modelarskich spotkaniach.. mzoe dlatego jesteni 'nie w temacie'...

dzieciakow przeciez daloby sie 'wyrezac' z tego forum... wystarczylyby dobre checi i zaangazowanie.. nie wierze zeby ktos kto naprawde lubi[ł] to forum chcial je ot tak po prostu oddac mlodym gniewnym wszystkowiedzacym...
Mądry ustępuje głupiemu! Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata.
Marie von Ebner-Eschenbach
Pimp
Posty: 25
Rejestracja: czw maja 19 2005, 12:19
Lokalizacja: Kraina podziemnej pomarańczy

Post autor: Pimp »

Galwani, akurat w sprawie którą poruszasz wyjście jest proste

www.fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group

jak się stąd wyniesiesz to dla forum będzie to tylko korzyść i mniej śmieci do czytania w postaci twoich wpisów, więc prześpij się z tą myślą, a od rana bierz się za zakładanie własnego forum na którym wszyscy będą równi i nie będzie cenzury pisanych tekstów; ja już Twoje forum widzę kolorowo z tysiącami użytkowników idących za Twoim przykładem, z użytkownikami którzy tak jak TY zamiast zająć się zlepianiem modeli zajmą się nabijaniem tysięcy bezsensownych tekstów, a forum utonie w końcu w kloace wypełnionej tematami o tytułach podobnych do tego w którym aktualnie się najdujemy.
Awatar użytkownika
Nocturne
Posty: 127
Rejestracja: czw cze 24 2004, 18:59
Lokalizacja: Żywiec

Post autor: Nocturne »

Pimp - przyhamuj troche , jak na osobe która napisała na Kartonworku całe 12 postów to strasznie szybko się bierzesz za wyrzucanie z niego ludzi, którzy piszą na tym forum od bardzo dawna ...
==============================
Quod Me Nutri Me Destruit ......
So Say We All ...
Krakus
Posty: 120
Rejestracja: czw kwie 03 2003, 9:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Krakus »

Brawo Galwani !

Ja od dłuższego okresu czasu planowałem poruszyć ten temat, ale obawiałem się, że zostanę opluty, zeszmacony, niektórzy uważają, że posiadają certyfikat na rozum.
Początkujacy modelarz raczej nie ma szans na to, aby zostać właściwie przyjety na forum a jeżeli chodzi o udzielenie jakiejkolwiek pomocy, to otrzymuje taką wiadomość jaką przytoczyłeś.
Nie wim z kąd wzięła sie taka pyszałkowatość, myślę, że należałoby zmienić etykę Dworu, bo jeżeli to będzie tak dalej trwać, to nad tym nikt nie zapanuje i w efekcie forum przestanie istnieć.

Nie wiem, czy pamiętasz przed laty jak to konradus nie mógł zapanować nad wszelkimi kłótniami...i co zrobił ? Na kilka dni wyłączył forum i wszystko wróciło do normy. Ja nie mówie, żeby wyłączać forum, ale jak stwierdziłem zmienić etykietę Dworu odnośnie kar / np. blokowanie wejscia na forum / za niestosowne zachowanie się wobec kolegów.

Z przykrością trzeba stwierdzić, że to robią modelarze kartonowi.

Myślę, że post Kata ma związek z sytuacją którą opisałeś, Ci, którzy na początku istnienia forum wiedli prym w zakresie udzielania młodszym kolegom porad, odeszli w zacisze swoich biurek.


Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
hide
Posty: 256
Rejestracja: ndz lis 27 2005, 15:53
Lokalizacja: Łódź

Post autor: hide »

Nocturne troche przesadzasz - wiem ze temat jest o mnie i jeszcze kilku ale o tym pozniej - akurat to czy ktos ma 1000000 postow czy 10 nie oznacza jest ten jest wazniejszy a ten mniej. spojrzmy chociaz na przykładzie cieciwy 300 postow ma ale na forum nie wprowadza nic poza ogolnym niedowierzaniem w jego upór - teraz znalazl inną zabawe mianowicie przenosi sie na fora na ktorych ludzie nie maja tyle odwagi by powiedzieć na prawde co myślą o jego pracy.

teraz co do zgryzliwych tetryków

otóż osobiście uważam że najlepszą nauką pływania jest wrzucenie kogoś na głęboką wode, a nie cackanie sie z nim w brodziku.
W momencie gdy spotykam sie z kretyńskim pytaniem odpowiadam na równie kretyńskim poziomie - efekt ostateczny moim zdaniem lepszy bo chłopak wkońcu znalazł co trzeba tam gdzie trzeba, gdyby ktoś mu napisał by sprawdził google napisałby 50 kolejnych postów o tym że nikt nie chce mu pomóc. Głupote trzeba likwidować a nie sie z nią bawic lub próbować nagiąć bo w wielu przypadkach się nie da.

Tak mnei też się nie da zmienić. nadal będe na tym forum taki jaki jestem. do tej pory nie naraziłem się administratorowi, moderatorom chyba w malym stopniu.

odnośnie forum powiem co o tym myśle... wsród wszystkich for na temat modelarski to jest najlepsze. dlaczego ? bo jak coś jest źle to ludzie potrafią to dokłądnie powiedzieć. dokladnie i dosadnie a nie w stylu "tu jest źle ale idzie z tym żyć" na *******, ******** i innych panuje ogolne "lizodupstwo" wszystko jest pieknie cudownie itp zasanówcie sie co ma sens ?

i jeszcze jedno... jeśli ktoś przychodząc na to forum potrafi się przebić przez fale krytyki i mimo jej zostaje i klei dalej z widocznymi postępami to tylko dowód ze takie zachowanie jak moje ma sens.

a twoj post to zwykłe wyżalenie sie na forum bo coś ci sie nie podoba. jak to mowia znajomi z pewnego zagranicznego forum "przestań płakać i zawalać forum" .

[admin] usunąłem nazwy innych stron w sieci. Jeżeli ktoś chciałby się podzielić opinią na ich temat najlepiej napisać o tym na tychże stronach.
Mama Just killed the man...
put the gun against his head...
push the triggle....
now he's dead...
Krakus
Posty: 120
Rejestracja: czw kwie 03 2003, 9:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Krakus »

Przepraszam za zwrot >> z kąd << ma być ,, skąd,, ale jest to efekt postu Pimpa.
Awatar użytkownika
admin
Posty: 305
Rejestracja: sob mar 01 2003, 23:34

Post autor: admin »

Szanujemy opinie każdego i weźmiemy ja pod uwagę.
Proszę o zachowanie poziomu dyskusji oraz powstrzymanie się od oceny innych stron w sieci. Piszcie co o nas nie o innych.

Pozdrawiam
admin
Zablokowany