Podziw

Hyde Park czyli "magiel" ale w granicach rozsądku

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

Kat
Posty: 704
Rejestracja: ndz kwie 18 2004, 14:44
Lokalizacja: Radom

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kat »

Ali G, ponawiam pytanie: kim według Ciebie są dzieci neostrady i czemu mówisz im NIE?

Pozdrawiam
mielona
Posty: 35
Rejestracja: ndz lut 05 2006, 16:19

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: mielona »

Chyba sam siebie przekresla.....
Pozdrawiam
mielona
Awatar użytkownika
Azawakh
Posty: 31
Rejestracja: pt cze 02 2006, 23:23
Lokalizacja: Będzin

powrót

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Azawakh »

Jeśli powrócę do kartonówek, które tak kiedyś kochałem i dziś jeszcze darzę jakims nieokreslonym i pieknym uczuciem to pewnie zbuduję sobie Cobrę w skali 1:50 ponieważ ten samolot ma w sobie to cos niesamowitego... A póki co, to moimi ostatnimi modelami, kore mialem okazję zbudowac jest F-104 C Starfighter w skali 1:72 z ESCI/ERTL oraz Me-262 z MM (nie pamiętam numeru i wydania) oraz niedokończony Do-355 Pfeil z fly Modelu, którego zacząłem waloryzować i niestety na szpachlowaniu osłony kabiny oraz miejsc gdzie powstąły szczeliny zakończyłem pracę... Być może właśnie do niego powrócę i wykończę go w malowaniu prototypowym takim jak oryginalne. Póki co, nie bardzo kiedy mam czas się teraz zajmowac budowaniem tych pieknych makiet ponieważ praca zawodowa jak i inna pasja malarstwo animalistyczne narazie nie pozwalają na skuteczny powrót do tego czym się zajmowąłem przez prawie 20 lat... Jeśli chcielibyście zobaczyć kilka moich akwarelowych szkiców przedstawiających niestety nie samoloty czy okręty a... najstarszego przyjaciela człowieka czyli psa to na początek chętnie zamieszczę na forum jako swego rodzaju odskocznię od podniebnych wojowników...
ODPOWIEDZ