[galeria] Su 85M - UM 1/72

inne techniki modelarskie - plastik, żywica, drewno itd.

Moderatorzy: kartonwork, Tempest, Edmund_Nita

ODPOWIEDZ
Piotr D.
Posty: 133
Rejestracja: ndz lis 30 2003, 18:08
Lokalizacja: szczecin
x 1

[galeria] Su 85M - UM 1/72

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr D. »

Witam
Chciałem zaprezentować mój ostatnio ukończony model. Jest to tytułowy Su 85M wyprodukowany przez firmę UM. Model ogólnie był dobrej jakości, jednak dość upierdliwe było szlifowanie większości części w celu zlikwidowanie ich "chropowatości". Nie wiem co mnie pokusiło na zimowe malowanie, ale chyba trochę mnie ono przerosło. Z resztą oceńcie sami. Do modelu planuję jeszcze zrobić jakąś podstawkę, ale na razie na przeszkodzie stoi brak czasu i koncepcji.
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony ndz sty 11 2009, 16:56 przez Piotr D., łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam
Piotr
Awatar użytkownika
Tempest
Posty: 3275
Rejestracja: sob maja 10 2003, 0:15
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
x 103

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tempest »

Całkiem nieźle wyszedł Ci ten model tylko wyrzuć tę czerwoną szmatę bo jakoś dziwnie wygląda. Sam kamuflaż zimowy nie jest zły tylko wg mnie zielona farba nie powinna chyba wychodzić spod białej na wszystkich krawędziach bo załoga nie biegała raczej po całym pojeździe. Z drugiej strony na sowieckich pojazdach często siedziało wielu piechurów więc jest to możliwe :D
Ostatnio zmieniony ndz sty 11 2009, 21:39 przez Tempest, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Tempest

Szukajcie a znajdziecie...
Piotr D.
Posty: 133
Rejestracja: ndz lis 30 2003, 18:08
Lokalizacja: szczecin
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piotr D. »

Czerwona szmata to taka moja fantazja, miało być coś a`la szmaty ze swastyką na pojazdach niemieckich co by ich własne samoloty nie ubiły. Niestety nie wywalę jej bo jest przyklejona i oderwałbym ją razem z farbą. Jeśli jeszcze kiedyś skuszę się na zimowe malowanie będę pamiętał żeby tyle tego zielonego nie było:-)
pozdrawiam
Piotr
dr Manfred
Posty: 421
Rejestracja: pn cze 27 2005, 19:41
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dr Manfred »

...domaluj na szmacie "sierp i młot" i będzie jak znalazł :)
A tak w ogóle bardzo ładna SU-ka :)
ODPOWIEDZ