[Relacja] Dar Młodzieży

wszystko o modelach kartonowych

Moderatorzy: Tomasz D., laszlik, kartonwork

ODPOWIEDZ
Maro
Posty: 4
Rejestracja: wt sty 15 2013, 23:09

[Relacja] Dar Młodzieży

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maro »

Witam. Jestem nowy na forum, więc przepraszam jeśli zrobię jakieś błędy. Z modelarstwem już kiedyś miałem styczność i po przerwie wracam budując piękny i przede wszystkim Polski żaglowiec Dar Młodzieży. Inspiracją są dla mnie modele Tomasza i Pablo. Chciałbym żeby mój był chociaż w jakiejś tam części tak piękny jak Wasze. Dziś wstawię tylko zdjęcia kadłuba, ale niebawem całej reszty którą do tej pory zrobiłem.

Obrazek

Obrazek
Maro
Posty: 4
Rejestracja: wt sty 15 2013, 23:09

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maro »

Kolejne zdjęcia tym razem z nadbudówki dziobowej
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
grzesk1985
Posty: 10
Rejestracja: pn sty 02 2012, 13:11
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzesk1985 »

Będę niedługo przystępował do budowy Daru M. Z MM i stąd moje pytanie: udało się skończyć powyższy projekt? Pozdrawiam.
Maro
Posty: 4
Rejestracja: wt sty 15 2013, 23:09

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maro »

Witam. Prace nadal trwają. Zrobiłem już nadbudówkę śródokręcia i kończę rufową. Chwilowe problemy ze zdrowiem uniemożliwiają kontynuację pracy, ale kiedy tylko będę mógł zabieram się za sklejanie.
Z wielką przyjemnością będę śledził Twoją relacje. Mała rada na sam początek. Postaraj się o model z GPM. będzie trudniejszy do sklejenia ale satysfakcja po ukończeniu będzie o niebo większa
grzesk1985
Posty: 10
Rejestracja: pn sty 02 2012, 13:11
Lokalizacja: Konin

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: grzesk1985 »

Dzięki za radę co do GPMu. Co do relacji to nie sądzę abym ją zakładał ponieważ nie jestem ekspertem w modelarskim fachu i już jedna relacja zakończyła się przedwcześnie dzięki niezbyt kreatywnej ale za to chamskiej krytyce "miśtrzóff" ;) Tobie natomiast życzę szybkiego powrotu do zdrowia i pomyślności w budowie :)

p.s. Być może kiedy skończę budowę założę jakąś małą galerię, ale jeszcze dużo wody w rzekach upłynie zanim do tego dojdzie.

Pozdrawiam
Grzegorz
ODPOWIEDZ