"Calypso" Jacquesa Costeau

modele oraz technika

Moderator: kartonwork

ODPOWIEDZ
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorz75 »

troszke "wyeksploatowany" dzwig i batyskaf. W batyskafie z kabla telefonicznego zrobiłem odbojnice , reflektorki z tekturki i plastiku i szczypce . Po lewej stronie szereg reflektorków to kawałek plastiku i kawałki obciętej izolacji

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorz75 »

góra kadłuba pomalowana, pozostało podmalować bulaje, wszystko schnie i czeka na brudzenie. Pojawili sie pierwsi czonkowie ekipy , narazie stoją bez sensu - pozują mi do zdjęć. ;-) Co sądzicie?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Konan Barbarzyńca
Posty: 618
Rejestracja: pn lut 28 2005, 12:53
Lokalizacja: Elbląg

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Konan Barbarzyńca »

W trakcie przglądania Twojej relacji nasunęła mi się smutna refleksja. Byle jaka gówniana relacja z budowy jakiegoś małego modelarza gromadzi sporą publikę, a tu mało kto zagląda. Nie wiem za bardzo o co w tym chodzi, nie potrafię zrozumieć "modelarstwa internetowego" :roll: Może niektórzy się boją, że czegoś się nauczą, albo zmienią pogląd na klejenie ? Cholera wie.
A model ... bardzo ładnie się prezentuje. Fajna sprawa popatrzeć sobie na takie cuś :D
ZŁO SQUAD
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorz75 »

Dzięki Konanie , ;-) mnie też smuci, ale co zrobić , z drugiej strony cieszy, że zajrzało kilka "autorytetów" tego forum ... Może za mało było pogaduszek i brak quizu??? ;-)
Awatar użytkownika
KHOT
Posty: 70
Rejestracja: wt paź 12 2004, 7:52
Lokalizacja: Konsorcium Honette Ober Advencer Mercantiles

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: KHOT »

...Konanie - nieprawda że nikt tutaj nie zagląda, model Grzegorza jest piękny, aż szkoda brudzić relacji "100%_popieractwem" i "siadaniem_na_grzędach". Chyba nawet lepiej że się tak dzieje. Oglądam bardzo uważnie, klejąc sobie po cichutku w domu, nie komentuję, bo dobry model broni się sam, bez "poparcia kolegów" - wystarczy spojrzeć na liczbę wyświetleń wątku - ktoś tutaj jednak zagląda...

Trzymaj tak dalej Grzegorz, kontunuuj relację, masz wiernych oglądaczy zza monitora...
W planach: samochód -> żona -> dziecko -> dom -> emeryturka -> urna... ;-)
Obrazek
Edmund_Nita
Posty: 2057
Rejestracja: pt sie 29 2003, 11:06
Lokalizacja: Koszalin
x 8

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Edmund_Nita »

Tak Grzegorzu. Sporo ludzi tu zagląda. Ja też - od samego początku. Bo ja lubię modele okrętów. I dobrą robotę też. No... :lol:

P.S.: Trochę pozazdrościłem i postanowiłem wkrótce też zacząć wątek z jakimś okręcikiem. Oldman wie o jaki chodzi. :chytry:
Serwer
Posty: 255
Rejestracja: ndz sty 15 2006, 13:04
Lokalizacja: Turek

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Serwer »

Ja myślę ,że mało osób tu zagląda bo mało osób skleja statki(np. więcej skleja czołgi lub samoloty).

Ja cały czas obserwuję relację choć się nie udzielam bo na statkach się nie znam :)
Powodzenia i Pozdrawiam
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorz75 »

postanowiłem urozmaicić zestawową szalupę i podorobiałem kilka rzeczy ze śmieci i walających sie nie wiadomo skad resztek:
dorobiłem jakąś wajchę, pokrywę silnika stacjonarnego , z kabelka telefonicznego odbojnicę , ławki z kawałków listewki , uchwyty , korek wlewu paliwa ,kierownicę z drutu i kawłka rozwierconego plastiku, dostawiłem dwa karnistry, linę z uchwytem i wiadro. Bywają takie rzeczy chyba w motorówkach? Pozdrawiam i dziekuję moim kibicom ;-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Grzegorz75
Posty: 1000
Rejestracja: pt gru 09 2005, 14:34
Lokalizacja: GDYNIA
x 1

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Grzegorz75 »

tu jeszcze podstawka motorówki ze sklejki i drutu , zacząłem zabawe przy pomoscie masztów dziobowych

Obrazek
Awatar użytkownika
Piter
Posty: 575
Rejestracja: pt kwie 30 2004, 9:55
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Wrocław

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Piter »

kurka efekt bomba.
Grzegorzu powiec mi co to są za figurki ??
Pozdrawiam
Bismarck GPM
Missouri
SH-60B
ODPOWIEDZ